Koncesionář Peugeot v Sokolově a Karlových Varech
Sokolov: 352 625 513    Karlovy Vary: 353 232 222

Peugeot 2008 ALLURE PureTech 100k MAN6

Předváděcí vůz. Předání a stav tachometru po domluvě na tel. 773 971 700. Vozidlo na pobočce v Sokolově. Zvýhodněná cena. Příplatková výbava: Vyhřívaná sedadla řidiče a spolujezdce, Příprava na náhradní kolo. Možnost financování, pojištění a protiúčtu. Více info na tel. 773 971 700.
Bezpečnostní systémy: ABS, ESP, Nouzové brždění, Sledování jízdního pruhu, Sledování únavy řidiče | Asistenční systémy: Asistent rozjezdu do kopce, Rozpoznávání dopravních značek, Tempomat, Parkovací senzory zadní | Vnitřní výbava a komfort: Deaktivace airbagu spolujezdce, El. ovládání oken, El. ovládání zrcátek, El. parkovací brzda, El. sklopná zrcátka, Multifunkční volant, Nastavitelný volant, Posilovač řízení, Senzor stěračů, Venkovní teploměr, Vnitřní teploměr, Vyhřívaná zrcátka, Otáčkoměr | Palubní systémy a konektivita: Android Auto, Apple Car Play, Autorádio, Bluetooth, Digitální příjem rádia (DAB), Mobilní připojení, Originální autorádio, Palubní počítač, USB | Sedadla: Isofix, Nastavitelná sedadla, Podélný posuv sedadel, Vyhřívaná sedadla, Výškově nastavitelná sedadla, Výškově nastavitelné sedadlo řidiče, Výsuvné opěrky hlav | Světelná technika: Automatické svícení, LED denní svícení, LED světlomety plnohodnotné | Vnější výbava: Litá kola, Střešní nosič, Tónovaná skla, Zadní stěrač | Pohon a podvozek: Start/Stop systém, Volba jízdního režimu | Ostatní: Záruka
Příplatková výbava: Vyhřívaná sedadla řidiče a spolujezdce, Příprava na náhradní kolo.
V případě zájmu volejte:
Tomáš Teplý
Tomáš Teplý
+420 773 971 700

Chcete objednat zkušební jízdu?

Souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním mých výše uvedených osobních údajů společností PEUGEOT ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o., se sídlem Hvězdova 1716/2b, Nusle, 140 78 Praha 4, IČ: 25080229, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 47847 (dále jen „PEUGEOT“) jakožto správci a dalším třetím osobám určeným PEUGEOTEM, jakožto zpracovatelům (zejména členům distribuční sítě Peugeot) pro účel stanovený dále. Účelem zpracování osobních údajů je jejich využití pro další obchodní a marketingovou činnost, zejména pak pro průzkum trhu, statistické účely, sledování údajů o prodeji, poskytování poprodejních služeb a šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů. Potvrzuji, že v souladu se zákonem 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „Zákon“), jsem informován o právu přístupu ke svým osobním údajům a o dalších právech stanovených především v § 21 Zákona včetně práva písemně požádat o poskytnutí informací o svých osobních údajích zpracovávaných PEUGEOTEM a o poskytnutí vysvětlení, budu‑li se domnívat, že mé osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu se Zákonem; jsem si vědom/a práva na odstranění takto vzniklého stavu, blokování nesprávných osobních údajů, jejich opravu, doplnění či likvidaci apod. Veškerá práva lze uplatnit písemně na adrese PEUGEOTU. Tento souhlas uděluji na dobu 5 (pěti) let ode dne udělení souhlasu. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně, tento souhlas potvrzuji zaškrtnutím políčka.